Ukrainian English Polish


Депутат Сумської облради отримала подяку за турботу про ветеранів-афганців та учасників АТО

Депутат обласної ради Марія Коняєва отримала Подяку від Сумської обласної Спілки ветеранів Афганістану. Нагороду обраниці вручили за особистий внесок у справі соціального захисту ветеранів, учасників бойових дій та активну громадську діяльність.

Відзнаку глухівська обраниця від фракції УКРОП отримала з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан.

«Наші земляки-глухівчани також були серед тих, хто виконував інтернаціональний обов’язок у Республіці Афганістан та загинули далеко від рідної землі. У пам’ять про них ми маємо виявляти турботу про живих воїнів-афганців. У міру своїх сил як депутат обласної ради я намагаюся допомагати цим людям у сфері соціального захисту», — наголосила Марія Коняєва.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2018, 17:17

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus