Депутат Сумської облради отримала подяку за турботу про ветеранів-афганців та учасників АТО

Депутат обласної ради Марія Коняєва отримала Подяку від Сумської обласної Спілки ветеранів Афганістану. Нагороду обраниці вручили за особистий внесок у справі соціального захисту ветеранів, учасників бойових дій та активну громадську діяльність.

Відзнаку глухівська обраниця від фракції УКРОП отримала з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан.

«Наші земляки-глухівчани також були серед тих, хто виконував інтернаціональний обов’язок у Республіці Афганістан та загинули далеко від рідної землі. У пам’ять про них ми маємо виявляти турботу про живих воїнів-афганців. У міру своїх сил як депутат обласної ради я намагаюся допомагати цим людям у сфері соціального захисту», — наголосила Марія Коняєва.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2018, 17:17

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus