Ukrainian English Polish


До Дня Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, серед яких і наш земляк Герой України Олексій Братушка.

Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком їх пам'ятати. Не забувати, хто і за що загинув. Не зрадити. Всі вони живуть у нашій пам’яті, є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Щодня ми бачимо нових і нових героїв, які звіряють своє життя з подвигом Небесної Сотні. Революцію Гідності продовжують громадяни України із загостреним відчуттям патріотизму, українські вояки, які беруть участь у війні на Сході України, усі ті, хто щиро прагне, аби українці жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Щиро дякую кожному з вас, дорогі сумчани, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну, країну з європейськими цінностями. Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співітчизників!

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу добра і любові, віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю.

Герої не вмирають!

Слава Україні!


З повагою
голова Сумської обласної ради                                                  Володимир Токар

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2018, 09:17

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus