Депутати у Глухові в останній день Масляної збирали кошти для онкохворої дівчинки

Уже традиційно напередодні Великого посту українці відзначають Масляну – свято, яке символізує проводи зими і очікування весни. Зазвичай її святкують тиждень, що завершується Прощеною неділею.

Саме 18 лютого в Глухові на площі відбулися народні гуляння. Долучились до свята і укропівці – депутат обласної ради Марія Коняєва та депутати Глухівської міської ради Андрій Карлов, Сергій Сорока.

Окрім безкоштовних млинців, цікавої програми та гарного настрою, укропівці провели акцію «Маша Кудояр повинна жити!!!»

Онкохвора маленька глухівчанка потребує високовартісного лікування, коштів яких у родини не вистачає. Тож депутати вирішили всі кошти від проданих смаколиків та гроші, які назбирали в спеціальну скриньку, перерахувати мамі Маші – Ірині Кудояр.

«Свято вдалося, громада не тільки попрощалася з зимою, а й долучилась до гарної справи, адже саме наша партія нагадала про важливість добрих справ у житті кожного. Ми маємо пам’ятати, що добро завжди повертається!», - наголосила Марія Коняєва. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 19 лютого 2018, 09:31

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus