Голова Сумської обласної ради взяв участь у засіданні Президії Асоціації районних та обласних рад, на якому затверджено низку важливих рішень

Сьогодні, 16 лютого, відбулося розширене засідання Президії Асоціації, приурочене 25-річчю діяльності Об’єднання.

У заході взяли участь високопосадовці органів державної влади, зокрема Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ,  Лев Парцхаладзе, Заступник Мінстра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Костянтин Ващенко,  Голова Національного агентства України з питань державної служби та Олександр Мартиненко, Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України.

Органом управління розглянуто та підтримано низку стратегічних завдань.

Так, Президією визначенні основні напрямки роботи Асоціації, що стосуються нормотворчого процесу.

У цьому контексті затвердженні пропозиції про вдосконалення та напрацювання Асоціацією механізмів реалізації проекту Закону України «Про засади адміністративно-територіального устрою».

Проголосовано за розробку та аналітичний супровід нормативно-правової бази у сфері реформування районного рівню органів місцевого самоврядування. Водночас члени Правління підтримали тезу про перегляд, разом зі змінами меж районів, їх повноважень.

Опрацьовуватимуться Асоціацією й законопроекти, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, а саме зміцнення статусу службовця; управління землями та містобудівної діяльності; внесення змін до Бюджетного кодексу, в частині удосконалення порядку використання коштів ДФРР та інших децентралізаційних ініціативи.

Крім того, у рішенні Президії закріпленні головні напрямки проведення інформаційно-просвітницької роботи. Йдеться про вдосконалення та адаптацію навчальних програм до актуальних потреб місцевого самоврядування, у тому числі використання механізмів інтерактивного, фасилітативного підходу, а також практичного консультування у затребуваних темах.

Також було визначене продовження співпраці з міжнародними організаціями у напрямку зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування України.

Ці та інші завдання внесенні та затвердженні рішенням у План роботи Секретаріату та Правління Асоціації.

Ознайомитися з рішеннями Президії Асоціації можна буде згодом на сайті Асоціації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 лютого 2018, 16:29

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus