Ukrainian English Polish


Сумщина є одним з найбільш патріотично спрямованих регіонів України

На цьому наголосила заступник голови Сумського обласного депутатського корпусу Тетяна Головко під часспільногозасідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання та громадської ради при Сумській ОДА.

Серед основних питань порядку денного – репрезентація проекту Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки. Доповідав з цього питання начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко.

Як зазначила заступник голови обласних парламентарів, нині, як ніколи, потрібні нові підходи та шляхи до виховання патріотизму серед молодшого покоління. Тому вона запропонувала підтримати представлену Обласну програму.

«Говорячи про розвиток та формування системи патріотичного виховання дітей та молоді в нашому регіоні, слід враховувати те, що Сумщина є прикордонною областю, і з одного боку часто стереотипно сприймається, як область, що у мовному і в традиційному аспектах має проросійську зорієнтованість. Проте на прикладах реальних дій Сумщина є одним з найбільш патріотично спрямованих регіонів України», - зазначила Тетяна Головко.

Вона наголосила на необхідності подальшої координації дій відповідних державних структур, інститутів громадянського суспільства та ініціативних груп. А також зауважила, що у питанні патріотичного виховання дітей та молоді максимальну увагу потрібно приділяти роботі навчальних та позашкільних закладів, які, починаючи з дошкільного віку, повинні формувати у підростаючого покоління сталу національно орієнтовану систему цінностей.

За словами заступника голови Сумської ОДА, голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації Івана Боршоша, патріотичне виховання має здійснюватися на прикладах мужності та героїзму учасників революційних подій в Україні.

Усі присутні члени координаційної ради та запрошені висловилися щодо подальших дій у патріотичному вихованні молоді. Далі проект програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки буде подано на розгляд профільної комісії Сумської обласної ради.

Останнє оновлення на Четвер, 15 лютого 2018, 18:09

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus