Репрезентовано книгу про історію області «Сумщина – край, що чарує та надихає»

Сумщина – край з багатовіковою історією, тут народилися, жили і творили великі письменники, поети, художники, вчені, архітектори. Багата Сумщина видатними історичними постатями, громадськими діячами, акторами кіно і театру. Саме про Сумську область та людей, які міцно пов’язані з цією благодатною землею, створено захоплюючу книгу «Сумщина – край, що чарує та надихає». Репрезентація видання відбулась 13 лютого у вітальні конгрес-центру СумДУ.

Участь у репрезентаційному заході взяли керівники області, діячі культури та мистецтва нашого регіону, громадські активісти та представники засобів масової інформації.

«Упевнено можна сказати, що ця книга неодмінно увійде в мистецьку скарбницю України як один із найкращих творчих здобутків. Тут поєднані висока художня майстерність та глибока історична основа. Такі речі народжуються раз на десятиліття», - звернулась до аудиторії заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

Вона також висловила подяку директору ТОВ «Рекламно-виробниче об’єднання «Шоколад» Юлії Євенко за копітку працю та всій команді, що долучилася до створення захоплюючого видання.

Книга складається з окремих розділів: характеристика регіону, видатні особистості, культура та мистецтво, спорт, освіта і наука, відомі архітектурні та історичні пам’ятки. За словами голови Сумської ОДА Миколи Клочка, - це саме та книга, що не підвладна часу, вона буде актуальною будь-коли, адже несе у собі лише тверде історичне підґрунтя про наш регіон.

Видання надруковане двома мовами: українською та англійською, проілюстроване високоякісними знімками, а його репрезентація відбулася у справжній атмосфері мистецтва та краси.

Гостям свята було продемонстровано все те найкраще, чим пишається кожен житель області: Княгиня Ярославна, сумські козаки, Антон Чехов, герої Миколи Гоголя, музика Чайковського, шевченкові поезії, вишневі усмішки - створили неймовірну атмосферу співпереживання та причетності до творення історії рідного краю.

Зокрема, як зазначила заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко, ця унікальна книга репрезентує наш регіон як історично, культурно, туристично, спортивно розвинений край – край, що чарує і надихає своєю красою та величчю.

Останнє оновлення на Середа, 14 лютого 2018, 12:12

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus