У Ромнах за ініціативи депутата обласної ради відбувся благодійний концерт

Благодійний концерт та ярмарок «Відкриті серця», що мав на меті збір коштів на лікування вчителя-реабілітолога Роменського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Світлани Ковальової відбувся минулого тижня у Роменському міському будинку культури. Його ініціатором виступила депутат Сумської обласної ради Вікторія Мурич. Вона ж узяла на себе одну з відповідальних ролей ведучої заходу.

Концерт за участі аматорських колективів та солістів тривав півтори години. Головним зірковим гостем став переможець 5 сезону шоу «Голос країни» Антон Копитін.

«І хоча Антон Копитін відомий співак і переможець телевізійного шоу, перш за все, він щира й відкрита людина», - говорять про співака організатори концерту. – Попри щільний графік, на наше запрошення відгукнувся відразу і без вагань».

Талановиті артисти, кращі солісти сцени, танцювальні колективи робили все для того, щоб гості не залишилися байдужими. Кажуть, про зрілість суспільства можна судити по тому, як воно ставиться до чужого нещастя. Того вечора, усі хто долучився до заходу, стовідсотково пройшли тест на людяність.

Спільними зусиллями вдалося зібрати більше 18 тисяч гривень. Благодійники їх одразу ж передали родині Світлани, а також висловили сподівання на те, що вони допоможуть подолати жінці недугу.

«Нашим завданням було зробити так, щоб у людей, які прийшли на благодійний захід, був сонячний настрій. Ми створюємо у свідомості оточуючих думку, що будь-яка допомога може бути реальною. І якщо ми це зробимо сьогодні, то завтра ситуація зміниться і Світлана, безумовно, впорається з цим складним періодом у своєму житті», - зазначила у заключному слові обласний депутат Вікторія Мурич.

Також одними з організаторів концерту виступили благодійний фонд «ВівАрт», в особі голови фонду Катерини Лук’яненко, громадська організація «Новий світ» та міські спонсори.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 13 лютого 2018, 09:50

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus