«Люди, які присвятили своє життя служінню України, зберігаючи спокій громадян, заслуговують на гідне пенсійне забезпечення»

З такими словами звернувся голова обласної ради Володимир Токар до військових пенсіонерів, які зібралися на площі Незалежності в Сумах сьогодні, 7 лютого, на мітинг щодо перерахування їм пенсій.

«Я сам із родини військовослужбовця. Мій батько – учасник війни, полковник, тому я знаю про життя військових не з чуток і завжди підтримую їх», - заявив посадовець.

Володимир Токар наголосив, що депутатський корпус обласної ради неодноразово звертався до вищого керівництва держави з вимогою перерахувати пенсії військовим, розіслано листи усім обласним радам з проханням об’єднатися і всім разом підтримати вимоги колишніх захисників.

«Повірте, якби питання підвищення грошового забезпечення залежало від депутатів обласної ради, вас би підтримали всі одноголосно, оскільки ви заслужили гідну пенсію», - акцентував увагу спікер обласних парламентарів. І додав, що він завжди готовий вислухати і допомогти військовим.

На мітинг зібралося близько півтисячі колишніх військових, прикордонників, працівників міліції, МНС, які наполягають на перерахунку пенсій. Вони вийшли з плакатами і говорять, що це ганьба, коли люди, які чесно і добросовісно захищали державу, змушені просити соціального захисту для себе. Дехто з пенсіонерів запропонував перекрити вул. Героїв Сумщини, але потім від такого кроку відмовилися.

Відзначимо, що в Сумах це вже друга акція протесту за цей рік. Минулого разу, 17 січня, люди, як і нині, вимагали відновлення дії постанови Кабміну №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», зокрема у частині, яка передбачає підвищення пенсій колишнім військовослужбовцям.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus