Голова Сумської обласної ради Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань

Сьогодні, 6 лютого, голова обласної ради Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань.

Попередньо до очільника депутатського корпусу записалося більше десяти людей, яких турбують найрізноманітніші проблеми. В більшості це – прохання допомоги на лікування.

Так, родина мешканки з Краснопілля опинилася в тяжкому становищі. Донька заявниці нещодавно народила двійню, а сама знаходиться у відділенні онкогематології. Тож допомога потрібна як матері, так немовлятам, які перебувають на лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні. Також жінка зазначила, що для її доньки потрібні донори крові. Володимир Токар надав особисту допомогу, а дехто з працівників виконавчого апарату обласної ради погодився здати кров.

Також допомогу на лікування сину, який страждає на хворобу серця, просила родина з Лебедина, а сумчанка – на лікування суглобів маленькій дитині.

Мешканці міста Суми, які регулярно відвідують с. Курган Лебединського району, просили сприяти відновленню руху автотранспорту до села та ремонту цього відрізку дороги.

Інші питання стосувалися сфери культури, історії та доповнення Національної книги пам’яті жертв Голодомору.

Деякі питання, які порушувалися на прийомі, з’ясовувалися безпосередньо на місці, решта – взяті під особистий контроль головою ради та надані ним відповідні доручення щодо їх розв’язання.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus