Визначено переможців ІІ обласного туру конкурсу «Учитель року – 2018»

Море посмішок, квітів та подарунків... 2 лютого у Сумській обласній філармонії відбулось урочисте відзначення переможців та лауреатів ІІ обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

З теплими, щирими побажаннями подальшого творчого розвитку, наснаги та успіхів до переможців та всіх учасників звернулася заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Вона відзначила Грамотами фіналістів ІІ обласного туру конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література».

«Я вважаю, що в цьому конкурсі немає переможених. Усі учасники виявили ініціативу, відкрили свої серця для нового, - зазначила заступник голови обласних парламентарів. - Усі конкурсанти однаково талановиті та повністю віддані своїй роботі. Впевнена, що наші педагоги покажуть найкращі результати в першому турі Всеукраїнського конкурсу і вкотре доведуть, що Сумщина є осередком найсильніших освітян країни».

За словами голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка, «Вчитель року» – це концентрація найсильніших педагогів, котрі щодня вивчають щось нове та збагачуються інтелектуально.

За результатами конкурсу перемогу здобули: у номінації «Українська мова та література» - вчитель Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Світлана Кайнара, у номінації «Німецька мова» - вчитель Роменської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Інна Лазоренко, у номінації «Фізика» - вчитель Шосткинської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 4 Світлана Андрєєва, у номінації «Фізична культура» - вчитель Конотопської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 ім. Григорія Гуляницького Олена Панченко.

Голова Сумської ОДА відзначив їх дипломами переможців та наголосив на тому, що освітня реформа, яка сьогодні проходить в Україні, має на меті не лише поліпшення якості освіти, а й підвищення статусу вчителя та авторитету цієї професії.

Директор Департаменту освіти та науки Сумської ОДА Вікторія Гробова також долучилася до привітань та нагороджень. Вона зазначила, що конкурс має велике значення, оскільки допомагає визначити кращих учителів, підвищує статус педагогічної професії, доводить, що є ким пишатися, на кого рівнятися та з кого брати приклад. Вікторія Павлівна нагородила Грамотами фіналістів другого туру обласного конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізика».

Переможці, лауреати та учасники конкурсу отримали грошові винагороди від Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Зокрема зі словами привітань до вчителів звернувся її голова Сергій Осадчий та заслужений тренер України Володимир Гончаренко. Вони подякували учасникам конкурсу за ініціативу та розбудову освітнього середовища регіону, а також відзначили Грамотами фіналістів ІІ обласного туру конкурсу «Учитель року – 2018» у номінаціях «Німецька мова» та «Фізична культура».

Святкову атмосферу на заході допомогли створити кращі вокалісти, дуети та інструментальні колективи Сумської обласної філармонії.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus