Голова обласної ради взяв участь у роботі сесії Білопільської райради

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар та депутати обласної ради взяли участь 31 січня у пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Білопільської районної ради сьомого скликання.

Очільник обласного парламенту Володимир Токар повідав районним депутатам про діяльність ради, поділився планами на майбутнє. Але найбільше присутніх зацікавило повідомлення Володимира Миколайовича про ремонт доріг у Білопільському районі у найближчий час. Це позитивно було сприйнято як депутатами районної ради, так і сільськими, селищними, міськими головами.

У ході засідання депутати районної ради розглянули та обговорили ряд важливих питань щодо забезпечення стабільної життєдіяльності району. Йшлося про зміни до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Білопільському районі на 2017-2020 роки та районного бюджету на 2018 рік, прийнято рішення з інших важливих питань порядку денного.

Найбільш дискусійними були питання, які стосувалися оптимізації ліжкового фонду Комунального закладу Білопільської районної ради „Білопільська центральна районна лікарня”. Урешті депутати ухвалили відповідне рішення.

Останнє оновлення на Середа, 31 січня 2018, 16:50

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus