У Сумах урочисто відкрили ІІ обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018»

«Конкурс «Учитель року» – це не тільки фахове випробування для кращих педагогів Сумщини і країни, але й частина нової освітньої політики, що визначає провідну роль вчителя у суспільстві», – наголосила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко під час урочистої церемонії відкриття ІІ обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018». Його відкриття відбулося 30 січня на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Зокрема заступник голови обласних парламентарів зазначила, що цей конкурс є справжньою урочистістю світового національного масштабу, адже у світі немає людини, чия б доля не перетиналася з долею вчителя, вихователя, викладача. Тетяна Головко побажала конкурсантам подальшої плідної роботи, натхнення, вагомих творчих здобутків, цікавих педагогічних знахідок та, звичайно, перемог.

Цьогоріч змагання кращих педагогів України відбувається у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура». До фінального етапу ІІ (обласного) туру з кожної номінації відібрали по 5 учителів з усіх куточків Сумщини, які набрали найбільшу кількість балів у першому районному відбірковому етапі конкурсу.

На урочистій церемонії відкриття обласного туру конкурсу були присутні працівники закладів загальної середньої освіти області, викладачі вишів, методисти. Усіх їх із початком змагань вітали директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова та голова Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Осадчий.

Вони зазначили, що головним стержнем життя педагога є постійне самовдосконалення та пошук нових форм викладання. Зокрема Вікторія Гробова побажала присутнім підтвердити статус освітян як професіоналів, показати творчу майстерність і плідно для себе та оточуючих провести всі дні відбіркового етапу. 

За результатами змагань з 20 учасників буде визначено 5 переможців, які представлятимуть Сумську область у ІІІ (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018». Урочисте вшанування переможців обласного етапу відбудеться 2 лютого у Сумській обласній філармонії.

Учитель – творець майбутнього, який прагне віднайти справжній талант серед молодого покоління, передати багаж знань своїм вихованцям. Завдяки цьому професія педагога стає покликанням, що створює інтелектуальний потенціал країни. І саме на цьому потенціалі формується все майбутнє нації.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus