Володимир Токар привітав колектив газети «Вісті Роменщини» зі сторіччям з дня виходу у світ першого номера видання

На теренах міста Ромни та Роменського району завжди шанували друковане слово, а місцеве видання «Вісті Роменщини» завжди мало особливу популярність серед місцевих жителів. Днями колектив газети святкував поважну для видання дату – 100-річчя з дня виходу у світ першого випуску. Тож із цієї нагоди редакційний склад та читачів газети привітав голова Сумського обласного депутатського корпусу Володимир Токар.

У вітальній листівці, що урочисто вручила колективу заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко під час святкування ювілею газети, посадовець підкреслює значимість та авторитетність «вістей» на теренах усього краю.

«У місті, у селах Роменського району, у найвіддаленіших його куточках, і сьогодні з нетерпінням чекають на свіжі «Вісті Роменщини». На заваді тривалій дружбі читача і журналістів видання не можуть стати навіть сучасні засоби спілкування. Ніщо не замінить номер газети, що пахне друкарською фарбою, і є дієвим інструментом взаємодії влади і суспільства», - зазначає голова обласного депутатського корпусу.

Окремо всім, хто причетний до творення кожного випуску цього шанованого видання, Володимир Токар побажав міцного здоров’я, легкого, але «бойового» пера, натхнення й успіхів у непростій роботі літописців часу, і, звичайно, ще довгі роки інформувати, навчати і допомагати своїм читачам.

«Ваше видання — одне з найяскравіших на Роменщині, - звернулася до колективу газети Тетяна Головко. - Упевнена, що й надалі обрані вами чесноти, невпинне прагнення змінювати життя людей у місті та районі на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами у вашій повсякденній роботі».

Щоденними зусиллями вірних своєму обов'язку працівників редакції та дописувачів на сторінках «вістей» віддзеркалювалася історія усього роменського краю. Столітньої віхи історії, серед яких – воєнні лихоліття, пекельна чорнобильська трагедія, утвердження нової Української держави, відродження унікальних пам'яток історії та архітектури, на які так багата Роменщина, — газета прожила разом із жителями району.

І сьогодні «Вісті Роменщини» залишаються одним із провідних періодичних друкованих видань усього регіону, що не зрадили журналістському обов’язку – залишати на сторінках газети відбитки совісті.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus