Основне завдання влади – відстоювати права людей

«У разі ліквідації дослідних господарств «Надія» та «Іскра» місцеве населення залишиться без роботи, а отже без засобів до існування, - цього допустити не можна, - наголосила заступник голови обласної ради Тетяна Головко під час зустрічі з трудовими колективами Державних підприємств «ДГ Агрофірма «Надія» та «ДГ «Іскра» Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України. Зустріч відбулась 19 січня в приміщенні Перехрестівської сільської ради, що на Роменщині, за участі представників громадськості та журналістів.

Члени трудового колективу ДП «Надія» звернулися до представників обласної влади з проханням допомогти у критичній ситуації, що може скластися найближчим часом на підприємстві.

Головна проблема, що найбільше турбує людей – вони можуть залишитися без роботи. В сезон на підприємстві працює близько 600 осіб, на постійній основі – 174. На даний момент – це одне з основних виробництв, що надає реальні робочі місця на території Перехрестівської сільської ради Роменського району.

Занепокоєні питанням ліквідації підприємства члени трудового колективу ДП «ДГ «Надія» ІСГПС НААН звернулись до керівників Сумського регіону, в якому йдеться: «На сайті Державної Служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щотижня висвітлюється узагальнена інформація про включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу права на них на земельних торгах відповідно до наказів. Зазначений перелік земельних ділянок формується Головним управлінням Держгеокадастру в областях в розрізі районів та сільських рад. В перелік таких земельних ділянок ввійшли ті, які знаходяться поза межами населеного пункту на території Перехрестівської сільської ради де здійснює фінансово-господарську діяльність ДП «ДГ АФ «Надія» ІСГПС НААНУ». В даному переліку перебувають земельні ділянки загальною площею 3228 га ріллі, які знаходяться у постійному користуванні нашого підприємства та надані нам для виробництва сільськогосподарської продукції, здійснення сільськогосподарської науково-дослідної та навчальної діяльності».

У ході зустрічі працівниками дослідних господарств «Надія» та «Іскра» було озвучено ряд питань, що потребують негайного вирішення. Зі свого боку заступник голови обласного депутатського корпусу пообіцяла всебічно розглянути проблему на усіх рівнях обласної та державної влади.

«З перших днів існування на підприємства покладено питання вирішення комплексу проблем розвитку сільського господарства на основі розробки та впровадження досягнень аграрної науки у виробництво. Тому закриття господарств негативно вплине на економічну ситуацію всього Роменського району», - зазначила Тетяна Головко.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus