Заступник голови обласної ради відвідала з робочим візитом Роменську виправну колонію № 56

На минулому тижні заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко з метою ознайомлення з умовами тримання засуджених та надання консультацій із соціально-гуманітарних питань відвідала  Роменську виправну колонію № 56 (заклад для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі на певний строк та довічного позбавлення волі).

У супроводі начальника колонії Олександра Фурси заступник голови облради здійснила обхід території, відвідала медичну частину, їдальню, церкву та виробничу майстерню.

При спілкуванні з керівництвом колонії з'ясувалося, що є проблема пов'язана з відсутністю замовлень на продукцію, що тут виготовляється. Тож наразі одним із головних завдань, що стоїть перед владою, Тетяна Головко вбачає підтримку промислового виробництва закладу.

«Виправний заклад випускає високоякісну продукцію, але їм дуже складно знаходити ринки збуту та конкурувати на рівних з іншими товаровиробниками. Проте, я переконана, що у разі підтримки влади це питання швидко вирішиться», – зазначила заступник голови обласної ради.

У Роменській виправній колонії наразі утримуються 580 чоловік. Після ознайомлення з роботою установи Тетяна Головко спільно з прокурором Роменської місцевої прокуратури Сумської області Андрієм Ігнат’євим  здійснили прийом засуджених з особистих питань. 

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus