Завдяки обласному депутату у Глухівській ЦРЛ з’явився ректороманоскоп

За сприяння депутата Сумської обласної ради Марії Коняєвої, Глухівська центральна районна лікарня поповнилась ще одним медичним апаратом – ректороманоскопом, який був переданий головному лікарю ЦРЛ Віталію Горбасьову.

Напередодні депутати облради підтримали пропозицію представниці партії УКРОП виділити понад 70 тисяч гривень з обласного бюджету для придбання медичного обладнання для лікарняної установи. Після міжбюджетних процедур ректороманоскоп було закуплено. Це апарат, який діагностує захворювання прямої кишки, що дозволяє швидко провести огляд слизової оболонки прямої кишки, а за необхідності — виконати додаткові маніпуляції: провести біопсію, видалити поліпи, зупинити кровотечу, усунути чужорідні предмети. Цей апарат прийняв головний  лікар ЦРЛ Віталій Горбасьов.

Своє рішення допомагати медичній галузі міста депутат прокоментувала так: «Роблю все можливе, щоб гроші з обласного бюджету надходили і у наше місто. Бо це важливо і сьогодні, і потрібне буде і через 10, і через 20 років. І мій, обов’язок, як депутата, за той час, на який мені глухівчани довірили представляти їх обласній раді, робити добро. Є дуже хороша фраза – можна наслідити, а можна залишити слід в історії. Я хочу, щоб мої справи приносили людям користь”.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus