У Сумах відкрили відремонтовану будівлю обласної ДЮСШ

За словами голови обласної ради Володимира Токаря,ремонт будівлі обласної ДЮСШ – це спільна ініціатива депутатського корпусу і облдержадміністрації. На реалізацію проекту було залучено понад 6 млн грн з державного бюджету і 1 млн 200 тис. грн – з обласного. За ці кошти відремонтували та утеплили покрівлі будівлі, замінили вікна на енергозберігаючі, відремонтували систему опалення, вентиляції, роздягальні, душові.

«У мене зараз дуже піднесений настрій, тому що приємно бачити такі комфортні умови для тренування спортсменів. Тим більше, що обласна ДЮСШ - візитівка Сумської області. Її вихованці привозять нагороди з найпрестижніших змагань. Хочу сказати, що, поліпшуючи базу спортивних шкіл та секцій, ми більше залучаємо наше юне покоління до занять спортом, тим самим, забираючи їх з вулиць. Тому завдання депутатського корпусу і далі, крок за кроком, поліпшити спортивну інфраструктуру області», - наголосив керівник депутатського корпусу.

Він побажав спортсменам нових перемог та вручив посвідчення майстрів спорту України тим, хто зміг здобути це високе звання.

«Ми пишаємось Сумською обласною ДЮСШ, вихованці якої виводять нашу область на новий рівень на світовій спортивній арені. І ці будівельні роботи – це лише перший крок. Уже цього року планується зведення другого поверху адміністративних приміщень та благоустрій території школи», – прокоментував Микола Клочко.

Директор ДЮСШ Юрій Бєлан розповів, що комунальний заклад обласної ради «Сумська обласна дитячо-спортивна юнацька школа» був створений у 1947 році як міська спортшкола. У 1983 році вона стала обласною.

«Нині ДЮСШ займає 13-те місце серед 1260 спортшкіл України, а за результатами минулого року, оскільки вихованці школи набрали велику кількість балів, увійде в десятку кращих у державі. Відділення легкої атлетики – взагалі краще в країні. Наші тренери не лише готують спортсменів до змагань, а й проводять організаційно-методичну роботу, семінари для тренерів, займаються оздоровленням спортсменів. Також щорічно в обласній ДЮСШ проводиться близько 50 обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивно-масових заходів із 20 видів спорту», - зазначив Юрій Бєлан.

У ДЮСШ нині займається 384 учні з 7 видів спорту – легкої атлетики, боксу, хокею на траві, вільної боротьби, велоспорту, панкратіону, волейболу. Тут працюють 22 штатні тренери, 6 з яких мають звання «Заслужений».

Під час урочистостей привітання спортсменам і тренерам прозвучали від народного депутата України Ігоря Молотка, начальника управління молоді та спорту ОДА Дмитра Лантушенка, депутатів обласної ради.

Микола Клочко вручив директору ДЮСШ символічний ключ, який ознаменував офіційне відкриття закладу. Потім спортсменки зіграли з посадовцями у волейбол. 

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus