Присвятити своє життя забезпеченню безпеки країни, в якій живеш - це більше ніж робота, це і є життя

На цьому наголосив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль під час урочистостей з нагоди 25-річчя створення військової частини 2276 Національної Гвардії України, що відбулися 12 січня.

«Захист територіальної цілісності держави – це священний обов'язок кожного громадянина, це наша обітниця перед предками, які билися за щастя рідної землі, - наголосив під час урочистого заходу перший заступник голови обласних парламентарів. За 25 років частиною пройдений славетний бойовий шлях, про що свідчать багаточисленні приклади вірності своєму військовому обов’язку, самовідданості та службової майстерності командирів та особового складу військової частини». 

За високий професіоналізм, майстерність, зразкову виконавчу дисципліну та з нагоди святкування 25-річчя з Дня створення військової частини 2276 Національної гвардії України Анатолій Річкаль відзначив Грамотами Сумської обласної ради начальника служби забезпечення пально-мастильними матеріалами тилу військової частини 2276 Нацгвардії України Олексія Циганка та командира військової частини 2276 Нацгвардії України Віталія Степаниська.

Окрім цього обласний посадовець висловив свою впевненість у тому, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків та за умови всебічної підтримки з боку влади та суспільства працівники військової частини і надалі з честю будуть виконувати поставлені перед ними завдання щодо забезпечення надійної оборони української держави та її недоторканості.

Також цього дня від імені голови Сумської ОДА Миколи Клочка та від себе особисто висловив щиру вдячність всім солдатам, офіцерам і ветеранам військової служби за самовіддану працю начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій Тимошенко.

За його словамиз обласного бюджету в минулому році було виділено понад 250 тисяч гривень. Кошти пішли на придбання роботизованої IP-відеокамери для ефективноговідеоспостереження та проведення поточних ремонтів і утеплення казармених приміщень.

Віддаючи шану професіоналізму військових, на свято 25-річчя частини завітали і військовий комісар обласного військового комісаріату Тарас Давиденко, ветерани військової справи, а також рідні та близькі особового складу.

Зі словами вдячності перед своїми побратимами виступив командир військової частини 2276 Національної гвардії України полковник Віталій Степанисько. Він привітав військовослужбовців та запевнив присутніх гостей у тому, що його бійці будуть і надалі достойно нести службу в зоні АТО, охороняти кордони держави та Сумщини від ворогів. 

У рамках святкування річниці створення військової частини був організований показ військової техніки та озброєння. Атмосферу свята підтримували відомі колективи та артисти з Сумщини та Охтирщини, які порадували гостей щирими піснями та запальними танцями.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 15 січня 2018, 13:30

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus