Ukrainian English Polish


Підтримка наших авторів – це розвиток українського книговидавництва, - переконаний депутат обласної ради

У Роменській районній бібліотеці репрезентували книгу поета, гумориста, карикатуриста, члена Спілки письменників України Андрія Будакова «Валяючи дурня». Видання побачило світ завдяки депутату обласної ради Дмитру Кірюхіну, який виділив на цю потребу частину коштів, призначених на виконання депутатських повноважень.

«Сьогодні існує проблема дефіциту україномовних книг у бібліотечній системі, – говорить Дмитро Кірюхін. – Підтримка наших авторів – це водночас і допомога бібліотекам, і розвиток українського книговидавництва».

Книга – цікава для українського читача будь-якого віку і зображує буденні, близькі кожному життєві ситуації, але в цікавій гумористичній формі. Пізніше вона буде розповсюджена у бібліотечній мережі Сумщини для широкого кола читачів.

«Гуморески доброзичливі, а не злісні чи засуджуючі. Їхня загальна тематика – побутова, тональність світла: розповідають про сім'ю, cело, політичні негаразди, але з надією на краще життя. Я впевнений, що це видання зацікавить багатьох», – говорить автор Андрій Будаков.

Також читайте:

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus