Створення пільгових умов для учасників АТО є одним із головних завдань, поставлених перед владою

На цьому наголосила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко під час чергового засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у нашому регіоні, що відбулося 9 січня.

У ході засідання заступник голови обласного депутатського корпусу звернулася до членів Координаційної ради з проханням рекомендувати Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА посприяти у питанні поліпшення житлових умов нещодавно звільненого кіборга  з Роменщини Олександра Морозова. Пропозиція була підтримана одноголосно.

Тетяна Головко зазначила, що у питанні придбання квартири для звільненого захисника України вже є попередні напрацювання, які підтримав і голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

«За умов співфінансування Сумського обласного, Роменських міського та районного бюджетів у Олександра буде можливість придбати власне житло. На найближчій сесії обласної ради ми намагатимемось виділити кошти. Дуже б хотілося, щоб Олександр розпочав нове життя у новому помешканні, - це найменше, що ми як представники влади, можемо зробити для нього і його родини», - зауважила посадовець.

Окрім цього, під час засідання члени Координаційної ради підтримали пропозицію звернутися до обласних парламентарів, щоб останні надіслали звернення до депутатів Верховної Ради України із проханням  підтримати новий законопроект, яким передбачається, що учасникам бойових дій в зоні АТО дозволять ввезти без сплати митних платежів один легковий автомобіль із-за кордону.

Проект закону зареєстрований у Верховній Раді 2 вересня під номером 5057 «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (щодо ввезення на митну територію України транспортних засобів учасниками антитерористичної операції)».

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 10 січня 2018, 15:01

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus