Ukrainian English Polish


Подарунки до Різдва і подяка за гарне навчання

Канікули – пора не лише для відпочинку дітлахів, а й для підбиття підсумків та побудови планів.

Білопільським школярам не соромно озиратись у минулий рік! Багато хто із них відмінно навчався, брав участь і вигравав у конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Діти – активні учасники художньої самодіяльності, спортивних змагань. Саме такі учні зібрались в святково прикрашеній залі Центру культури і дозвілля «Україна». Привітали їх керівники району та депутат Сумської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Наталія Калініченко.

- Білопільщина пишається своїми видатними земляками які прославили наш край. Переконана, серед вас буде чимало тих, чиї прізвища увійдуть в історію району, хто своєю працею, талантом прославить край, - звернулась до присутніх Наталія Євгенівна. - Завдання влади – створити максимально якісні умови для навчання, розвитку. І ми в районі спільними зусиллями намагаємось це робити, аби кожен із вас відчував турботу і міг максимально розкрити свої здібності та таланти.

Тож подарунки і вітання це не лише визнання ваших заслуг. А й аванс, який ви повинні повернути гарними оцінками та успіхами у всіх починаннях.

Депутат вручила солодкі подарунки учням Павлівського, Річківського, Куянівського та Білопільського №4 навчально-виховних комплексів.

Солодощі – не перший і не останній подарунок школярам району. До цього Наталія Калініченко виділила кошти на проведення передплати періодичних видань для шкіл міста та допомогла придбати комп’ютерну техніку та матеріали для роботи гуртків Центру дитячої та юнацької творчості.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 січня 2018, 15:13

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus