Володимир Токар – у програмі «Відверта розмова» на АТВ

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар став гостем програми «Відверта розмова» на телеканалі АТВ. У студії говорили про те, що вдалося зробити, про моменти, яких вдалося уникати та загалом про роботу депутатського корпусу.

Керівник обласного парламенту розповів про прийнятий бюджет. Зокрема наголосив, що вперше в області розроблена регіональна програма розвитку туризму. Вона буде діяти до 2022 року, і на її реалізацію виділено 1,5 млн. грн. Також вперше значна увага приділена в бюджеті 2018 року об'єктам комунальної власності, які надають послуги населенню всієї області. На проведення ремонтів, реконструкцій, придбання обладнання передбачено майже 50 млн. гривень коштів обласного бюджету. Виділили гроші на програми, що стосуються лікування гепатиту і кардіозахворювань. Крім того депутатами прийнято рішення про програму реконструкції доріг місцевого значення.

Зупинилися і на питанні, що стосувалося парку Сеймський. «Хочу сказати, що до людей доносять інформацію в перекрученому вигляді. Ніхто приватні території забирати не буде. Ловити рибу і полювати там дозволено, але тільки за законом, а не динамітом і електровудками. Водолази кажуть, що дно річки Сейм блищить - це так глушать рибу, що у неї лопаються плавники, і вона падає на дно. Виловлюються сітками раки, триває незаконне полювання. Цього, звичайно, ми, як депутати, робити не дозволимо. Потрібно любити і берегти природу і залишати після себе добрі справи, а не займатися знищенням флори і фауни в тому регіоні, де живеш», - акцентував увагу Володимир Токар.

Говорили про створення територіальних громад, про роботу депутатів у фракціях та окремих групах, про підсумки року. Голова обласної ради наголосив, що більш за все було приділено уваги доступності та якості медичної допомоги, особливо - дітям. Також на контролі у депутатського корпусу забезпечення соцзахисту населення, підтримка і реабілітація учасників бойових дій і АТО. Цього року вдалося зібрати частину грошей спільно з районними та обласним бюджетом на лінійний прискорювач для онкодиспансеру, який має бути встановлений вже цього року.

Наприкінці програми Володимир Токар побажав жителям Сумщини миру, здоров'я, посмішок, процвітання і любити свою рідну землю.

Повну версію ефіру дивіться за посиланням:

Останнє оновлення на Середа, 03 січня 2018, 14:47

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus