Голова Сумської обласної ради привітав дітей учасників АТО та переселенців з Новим роком

У передостанній день 2017 року з Новорічними та Різдвяними святами вітання приймали діти учасників АТО, сімей загиблих та вимушених переселенців.

У просторому залі обласної наукової бібліотеки зібралися близько ста дітей та їхніх батьків. Малечу розважали Дід Мороз та Снігурка, казкові герої.

Привітали юних жителів Сумщини й керівники області та міста. Голова обласної ради Володимир Токар подякував учасникам АТО за те, що вони, не роздумуючи, стали на захист України. «Ми пишаємося вами. Величезне спасибі матерям і батькам, що виховали таких синів - справжніх патріотів. Тих, хто не ховався за спинами, а чесно пішов відстоювати мир в Україні. Я дивлюся на присутніх тут дітей. Ви - молоді, у вас все життя попереду. Від того, якими ви будете в дорослому житті, залежить, який приклад був перед вами. Тому ви повинні пишатися тим, що поруч з вами живуть справжні патріоти».

Керівник депутатського корпусу вручив дітям книги патріотичного спрямування «Україна моя», а всім зичив щастя, благополуччя та миру!

Також добра, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку побажали голова ОДА Микола Клочко та міський голова Сум Олександр Лисенко.

Усі діти отримали солодкі подарунки.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 03 січня 2018, 10:05

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus