22 грудня сумські енергетики відзначили своє професійне свято

Урочистості пройшли в обласній філармонії. Гостями свята стали керівники області та міста, ветерани галузі, родини енергетиків.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова правління ПАТ «Сумиобленерго» Ігор Дирбавка. Він зазначив, що підприємство постійно проводить роботу із запровадження новітніх енергозберігаючих систем, реконструкції обладнання та комплектуючих, підвищення фахової майстерності та професіоналізму працівників, а також поліпшення умов праці та матеріального заохочення співробітників. Подякував працівникам компанії за їхню роботу і представив авторів «Гімну «Сумиобленерго». Тож присутні вперше почули музичний твір у виконанні композитора – Заслуженого діяча мистецтв України Валерія Козупиці на слова Заслуженого журналіста України Олександра Вертіля. Під час його виконання усі встали, висловивши свою вдячність.

Вітаючи сумських енергетиків зі святом, голова обласної ради Володимир Токар наголосив, що важко переоцінити актуальність та важливість роботи працівників цієї сфери, адже саме вони забезпечують життєдіяльність нашого регіону. «Недаремно ваше свято відзначається саме сьогодні – у найкоротший світловий день року. Адже робота енергетиків цього дня найбільш помітна. Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших. Велика вам вдячність, бо, не дивлячись на погоду, ви в будь-який час дня і ночі виїжджаєте на ліквідацію аварій. Як виробничник я знаю, що означає безперебійна подача електроенергії, і це розуміє кожна родина. Бо результатами вашої праці користуються, без винятку, всі жителі області», - звернувся до присутніх керівник депутатського корпусу Сумщини. Він побажав усім миру, щоб їхні колеги в зоні АТО менше виїжджали на ліквідації аварій і не ризикували своїм життям, а кращих працівників ПАТ «Сумиобленерго» нагородив відзнаками обласної ради.

Голова ОДА Микола Клочко сказав: «Завдяки вашій праці у Сумській області стабільна енергетична ситуація, від якої залежать важливі галузі нашого життя. А надзвичайні ситуації ви ліквідуєте так оперативно, що нам заздрять інші регіони». Він також вручив грамоти і подяки голови облдержадміністрації працівникам енергетичної галузі Сумщини.

Артисти філармонії подарували присутнім прекрасний концерт.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 16:01

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus