Святий Миколай завітав до куянівської малечі

З нагоди Дня Святого Миколая депутат обласної ради Дмитро Нагорний завітав до дітлахів села Куянівка Білопільського району.

Як школярі, так і дошкільнята Куянівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» з нетерпінням та дитячою безпосередністю зустрічали гостей, бо вони усе ще вірять у дива та перебувають в очікуванні яскравих несподіванок.

Хороводи навколо ялинки разом з Дідом Морозом і Снігуронькою, віршики про новорічні побажання і щирі посмішки батьків - усе тут було яскраво й радісно. Були новорічні привітання і подарунки від депутата обласної ради Дмитра Нагорного, Куянівського сільського голови Олексія Павленка, а ще - побажання добра, здоров’я, миру, благополуччя і Божої благодаті.

Радісні очі діток та не менш щасливі батьківські посмішки стали для найкращою подякою за привітання та новорічні подарунки.

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus