Святий Миколай завітав до куянівської малечі

З нагоди Дня Святого Миколая депутат обласної ради Дмитро Нагорний завітав до дітлахів села Куянівка Білопільського району.

Як школярі, так і дошкільнята Куянівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» з нетерпінням та дитячою безпосередністю зустрічали гостей, бо вони усе ще вірять у дива та перебувають в очікуванні яскравих несподіванок.

Хороводи навколо ялинки разом з Дідом Морозом і Снігуронькою, віршики про новорічні побажання і щирі посмішки батьків - усе тут було яскраво й радісно. Були новорічні привітання і подарунки від депутата обласної ради Дмитра Нагорного, Куянівського сільського голови Олексія Павленка, а ще - побажання добра, здоров’я, миру, благополуччя і Божої благодаті.

Радісні очі діток та не менш щасливі батьківські посмішки стали для найкращою подякою за привітання та новорічні подарунки.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus