Нагороди – кращим!

Приємну місію виконав голова Сумської обласної ради Володимир Токар перед початком пленарного засідання 17 сесії обласної ради, вручивши державну нагороду та почесні відзнаки Верховної Ради України та обласної ради.

Медаль «За участь в бою» Ради національної безпеки та оборони України отримав Олександр Бабченко. Розвідник 92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України нагороджений за патріотизм, мужність, відвагу та самовідданість, виявлену при виконанні задач у зоні проведення АТО.

Марк Берфман у 1999 та 2002 роках обирався головою Сумської обласної ради, але, перебуваючи на заслуженому відпочинку за віком, Марк Абрамович упродовж багатьох років не перериває стосунків з громадськістю області, продовжує активну громадську роботу. Його досвід, знання, високий професіоналізм особливо затребувані в час, коли в країні здійснюється адміністративна реформ. За вагомий внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю Марк Берфман нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України. Відзнаку ветерану місцевого самоврядування вручив очільник обласного парламенту перед початком пленарного засідання 17 сесії.

За плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток області та з нагоди Дня місцевого самоврядування також відзначено депутатів Сумської обласної ради Вікторію Мурич, Владислава Лугового та Олександра Теліженка.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus