Велике серце треба мати, щоб людям радість дарувати

У День Святого Миколая депутат Сумської обласної ради від Блоку Петра Порошенка Юрій Христій відвідав дитячі садочки «Сонечко», «Зірочка», «Дзвіночок» міста Білопілля та групи дошкільного виховання Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ №3 та Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ №4, де подарував хлопчикам і дівчаткам солодкі подарунки.

Діти у садочках живуть єдиною родиною, що загалом налічує 617 вихованців. Старші дітки добре знають Юрія Григоровича, адже минулого року також приймали від нього солодкі презенти. Де малеча, там завжди затишно і тепло. Зачепили душу святкові номери, що їх демонстрували малюки на знак подяки.

Юрій Христій привітав усіх з Днем Миколая Чудотворця та побажав маленьким співгромадянам міцного здоров’я, сяючих усмішок та веселого свята!

Дитяча щирість та відвертість ніколи нікого не залишали байдужими. «Поділіться добром: це зовсім неважко, а навпаки – приємно!», - наголосив обласний депутат.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 19 грудня 2017, 16:09

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus