У Сумській обласній раді – депутатський день

День 18 грудня в обласній раді відведено для попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із питань порядку денного сімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Загальним зборам депутатів, які провів голова обласної ради Володимир Токар, передували засідання постійних комісій.

На розгляд депутатам запропоновано зміни до низки обласних програм, обласного бюджету та програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік, адже традиційно наприкінці фінансового року відбувається коригування всіх показників, в тому числі включаються усі субвенції з Державного бюджету. У порядку денному - питання про обласний бюджет та програму економічного і соціального розвитку Сумської області на 2018 рік.

Так, змінами до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки передбачено, що компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування в Сумській області матимуть не тільки інваліди війни, учасники бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, добровольці, члени сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, особи, що супроводжують інваліда війни І групи з числа учасників антитерористичної операції, а й інші ветерани війни. Йдеться насамперед про ветеранів Афганської війни. Зроблено це з метою посилення соціального захисту окремих категорій населення.

Давно назріли зміни й до обласної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки. Тож з метою поліпшення житлових умов жителів сільської місцевості Сумської області, кредити за Програмою будуть надаватися індивідуальним сільським забудовникам для фінансування не тільки для спорудження (будівництва), добудови (завершення будівництва), реконструкції, капітального ремонту, підключення до інженерних мереж житлових будинків у сільській місцевості з надвірними підсобними приміщенням, інженерними мережами або без таких; спорудження (будівництво), а й добудови (завершення будівництва), реконструкції, капітального ремонту інженерних мереж з метою підключення до них житлового будинку у сільській місцевості; придбання житлових будинків (у тому числі незавершених будівництвом) у сільській місцевості з надвірними підсобними приміщеннями або без таких, з інженерними мережами або без таких».

На депутатських зборах також йшлося про перейменування населеного пункту та сільської ради Липоводолинського району Сумської області, затвердження техніко-економічних обґрунтувань передачі з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів, оголошення конкурсів на посади керівників закладів культури, збільшення статутного капіталу комунального обласного підприємства Сумської обласної ради «Навчально-виробничий центр». Депутати розглянули і майнові та кадрові питання.

На 16.00 в залі засідань при голові обласної ради заплановане засідання президії обласного парламенту.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus