Не згасне пам’яті свіча

«Чорнобиль – наш біль, але і настанова на майбутнє: самопожертва ліквідаторів аварії на ЧАЕС вчить дієвому патріотизму», - такими словами депутат Сумської облради від партії УКРОП Марія Коняєва звернулася до глухівчан у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що сталася 1986 року на Київщині.

Укропівці поклали квіти до меморіалу в Глухові разом з пересічними містянами та учасниками трагічних подій – ліквідаторами наслідків найбільшої техногенної аварії в історії людства. Потім організували вечір вшанування для людей, які встали на захист від радіаційної війни.

Спілкуючись зі свідками чорнобильської аварії, Марія Коняєва запевнила: «Ми в «Українському об’єднанні патріотів» віддаємо належне героям, які свого часу життя поклали заради не лише України,  Білорусі, європейських країн, які були уражені радіацією. Це – приклад любові до ближнього, і цей приклад надихає і сьогодні тих, хто життя кладе заради мирного неба».

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus