Поєднання енергії молодості з мудрістю зрілих років: СумДПУ ім. А. С. Макаренка відсвяткував річницю з дня заснування

Сумський державний педагогічний університет ім. Антона Семеновича Макаренка  – це провідний навчальний заклад нашого регіону. За довгу історію в університеті навчалися відомі особистості у різних галузях, працювали кращі фахівці своєї справи, розширювалися горизонти знань та налагоджувалася співпраця з провідними світовими організаціями. Учора університет відсвяткував 93-ю річницю з дня заснування.

У актовій залі СумДПУ відбулись урочистості з цієї нагоди. У святковій атмосфері, радісні та усміхнені співробітники, студенти та випускники приймали вітання та поздоровлення. З річницею заснування закладу весь колектив та професорсько-викладацький склад привітав перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

Він зазначив, що університет – перлина педагогічної освіти Сумщини та України, один із провідних освітніх закладів, що здійснює великий вплив на кадровий, інтелектуальний, науково-технічний та економічний розвиток держави.

«Педагогічний університет – це завжди рух уперед, це ознака життя і розвитку, це поєднання енергії молодості з мудрістю зрілих років. Не дарма ваш університет носить горде ім’я видатного педагога Антона Макаренка», - звернувся перший заступник голови обласних парламентарів до присутніх на святі.

Із нагоди ювілею Почесною грамотою Сумської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчість, ініціативу, виховання у молоді почуття патріотизму, любові до України та з нагоди святкування 93-ї річниці заснування університету посадовець нагородив доцента кафедри загальної біології та екології СумДПУ ім. А. С. Макаренка Людмилу Міронець та заслуженого журналіста України, провідного фахівця навчально-наукового інституту фізичної культури СумДПУ ім. А. С. Макаренка Михайла Осташевського.

Також Подяками Сумської обласної ради за багаторічну сумлінну працю,  високий рівень професійної майстерності та з нагоди святкування річниці утворення університету було відзначено старшого викладача кафедри практики англійської мови Наталію Голубкову, доцента кафедри образотворчого мистецтва, теорії, історії музики та художньої культури Олену Енську, доцента кафедри педагогіки Ольгу Кривонос та доцента кафедри музично-інструментального виконавства Римму Сулім.

«Робота розуму та серця усього викладацького складу є неоціненною, адже завдяки майстерності та професійності педагогів заклад випускає кращих фахівців, які продовжують славні традиції нашого видатного земляка Антона Макаренка, - передавати свої знання і досвід молодому поколінню», - зауважив перший заступник голови обласної ради.

З привітальним словом до присутніх звернувся ректор вузу Юрій Лянной. Він окреслив перспективи розвитку університету та зазначив, що заклад є потужним осередком підготовки кадрів педагогічного профілю. Зокрема Юрій Олегович згадав історію створення вишу та його видатних випускників, які прославляють ім’я нашого земляка Антона Макаренка на весь світ.

Цього дня кращих викладачів та співробітників відзначили подяками та грамотами Сумської ОДА та міської ради. Окрім цього студенти продемонстрували яскраву концертну програму, яка забезпечила усім гостям святкування річниці університету незабутні емоції та чудовий настрій.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus