Ukrainian English Polish

У місті Ромни відбувся чемпіонат з боксу за підтримки депутата обласної ради

Відкритий чемпіонат з боксу серед юнаків та юніорів відбувся нещодавно в місті Ромни за підтримки депутата Сумської обласної ради Дмитра Кірюхіна.

«Для роменських спортсменів Дмитро Євгенійович постійно допомагає організувати заходи будь-якого рівня. І цього разу він відгукнувся на моє прохання», — говорить тренер місцевої команди Богдан Дмитренко.

Три дні точилися запеклі бої, неупереджені спаринги між кращими боксерами Сумщини та сусідніх регіонів. Перевірити свої сили до Ромен завітали 127 спортсменів із Сум, Лебедина, Конотопа, Путивля, Шостки, Охтирки, Тростянця, Бурині, Ворожби, а також Полтавщини та Чернігівщини.

Чемпіонат приніс колосальний успіх роменській команді спортклубу «Юність». Серед юнаків у ваговій категорії 28 кг кращим боксером став Тимофій Роєнко (ЗОШ №2). Серед юніорів у ваговій категорії 46 кг І місце посів Антон Алєксєєнко (ЗОШ №11), а в категорії 66 кг перемогу здобув Іван Киба (ЗОШ №5). Окрім цього, суддівська колегія визнала Івана кращим боксером чемпіонату. Його успіх відзначено спеціальним кубком. Інші переможці отримали медалі й грамоти.

Дмитро Кірюхін особисто привітав спортсменів з перемогами і висловив подяку тренеру Богдану Дмитренку за великий вклад у виховання молоді. «Дякую всім, хто допоміг організувати захід. Особливо Богдану Сергійовичу, тому що він — справжній професіонал своєї справи, який вкладає в наших дітей свою душу», — зазначив обласний обранець.