Перший заступник голови Сумської обласної ради провів прийом громадян з особистих питань

Особистий прийом громадян дозволяє глибше зрозуміти проблеми населення, - переконаний перший заступник голови обласного депутатського корпусу Анатолій Річкаль. Відтак, 11 грудня згідно з графіком посадовець провів прийом громадян з особистих питань.

До першого заступника голови обласної ради звернулося троє осіб. Зазначимо, що громадяни звертаються до керівництва області з різних питань. Сьогодні клопотання стосувалися надання матеріальної допомоги для вирішення житлово-побутових проблем, питання пенсійного забезпечення, земельних відносин тощо. Одне з озвучених у ході прийому питань стосувалося розвитку технічних видів спорту в Шостці.

У прийомі також узяли участь заступник начальника управління майном ї обласної ради Олексій Сябренко та начальник управління молоді та спорту ОДА Дмитро Лантушенко.

Анатолій Річкаль надав вичерпні роз'яснення заявникам та доручив профільним керівникам структурних підрозділів ужити заходів для повного та об'єктивного розгляду усіх без винятку звернень.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 16:38

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus