Кожен працівник у стінах обласної ради – це професіонал та знавець своєї справи

День місцевого самоврядування – свято не тільки народних обранців, самоврядних громадських організацій, а й працівників виконавчих апаратів місцевих рад, тих, хто працює, так би мовити, «за кулісами» великої політики.

Часто, спостерігаючи і за роботою Сумської обласної ради, пересічний громадянин навіть і не підозрює, яка величезна відповідальність лежить на працівниках виконавчого апарату, які забезпечують діяльність депутатського корпусу. Саме на них покладено обов'язки з організаційної, інформаційної, правової і матеріально-технічної роботи ради, її президії, постійних комісій, депутатів, депутатських фракцій і депутатських груп.

Роботу в органі місцевого самоврядування області, насамперед у його виконавчому апараті голова обласної ради Володимир Токар характеризує як складною, так і відповідальною. Вона потребує від кожного працівника організованості, високої відповідальності при співпраці з депутатами, при підготовці документів, уваги до запитів громадян, повної самовіддачі на благо громади.

Кожен працівник у стінах обласної ради – це професіонал та знавець своєї справи. Такої думки дотримується перший заступник голови облради Анатолій Річкаль

Заступник голови спікера депутатського корпусу Тетяна Головко наголошує на необхідності злагоди в колективі, бо коли панує спокій, урівноваженість та повага колег, результат спільної праці є більш якісним та продуктивнішим.

Тож не випадково до цьогорічного Дня місцевого самоврядуваня було вирішено відзначити самовіддану багаторічну працю в органах місцевого самоврядування, за конкретні справи, успішне виконання службових обов’язків, за активність й ініціативність окремих працівників апарату обласної ради не в вузькомі колі, а винести на широкий загал.

Тож на урочистостях в обласній філармонії 7 грудня були відзначені грамотами, подяками та цінним подарунком обласної ради працівники виконавчого апарату Лариса Кузьменко, Ірина Биковець, Ірина Пугач, Ірина Бурень, Наталія Розторгуєва, Віра Железняк.

Їм та усім працівникам апарату керівники обласної ради висловили глибоку подяку за плідну роботу побажали міцного здоров’я, миру, благополуччя та нових життєвих перемог.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 12 грудня 2017, 15:53

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus