Вітання голови Сумської обласної ради до Дня місцевого самоврядування

Шановні сумчани, працівники органів місцевого самоврядування, ветерани, громадські активісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Місцеве самоврядування Сумщини — це потужний корпус, що об’єднує в своїх рядах депутатів місцевих рад, голів квартальних комітетів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади.

Проте День місцевого самоврядування — це свято і тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, і,безумовно, всіх виборців, які вболівають за проблеми регіону, дбають про його розквіт і зростання, хто працює на благо територіальних громад нашого краю, відстоює їхні запити та інтереси.

Висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля благополуччя людей. Особливі слова подяки - ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у регіоні.

Дорогі колеги, нехай ваша професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашого регіону! Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях!

Від усього серця зичу всім вам міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, наснаги, витримки, оптимізму, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій. Будьте завжди з людьми і любіть нашу Сумщину!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                           Володимир Токар

 

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 11:16

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus