Гряде велике переселення відділень обласної лікарні

З 8 грудня консультаційна поліклініка комунального закладу облради «Сумська обласна клінічна лікарня» працюватиме за новою адресою: на вул. Ковпака,18. Це «Блок А» обласного психоневрологічного диспансеру. Туди з обласної лікарні вже почали перевозити речі та обладнання.

Як відомо, в обласній лікарні давно відзначається велика скупченість відділень. У палатах перебуває по 12-14 хворих з усієї області.

Це не сприяє одужанню і створює дуже важкі умови для медичного персоналу, - розповідає головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні депутат обласної ради Володимир Горох. - Як заклад третинного рівня ми не можемо розвиватись, оскільки будь-яке дороговартісне обладнання, як то ангіограм, чи МРТ, потребують великих площ, системи захисту тощо. Таке переформатування буде здійснено в рамках програми розвитку медзакладів третинного рівня, яку прийняли в липні цього року на сесії облради. Це переселення – перший етап програми». Кошторисна вартість реконструкції першої черги обласної лікарні 10 млн 360 тис. гривень. Із них відсотків 70 – це обладнання і меблі.

До кінця цього року в «Блок Б» психдиспансеру переїде на Ковпака 5 терапевтичних відділень обласної лікарні: гастроентерологічне, пульмонологічне, неврологічне, ендокринологічне та ревматологія. А ось пацієнтів з психічними розладами переведуть у гідні, нормальні, комфортабельні умови другого корпусу обласної лікарні. Його на минулій сесії обласної ради передано на баланс наркодиспансеру.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 06 грудня 2017, 15:26

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus