Ukrainian English Polish


Очільник обласних парламентарів Володимир Токар на 20 грудня скликає сімнадцяту сесію Сумської обласної ради (оновлено)

Голова обласної ради Володимир Токар 4 грудня підписав розпорядження про скликання сімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Пленарне засідання сімнадцятої сесії розпочнеться 20 грудня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд депутатів виносяться зміни до обласного бюджету та програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік, а також  до рішень обласної ради щодо діяльності постійних комісій та про організацію прийому громадян області депутатами обласної ради сьомого скликання. У порядку денному - питання про обласний бюджет та програму економічного і соціального розвитку Сумської області на 2018 рік.

Мова йтиме також про перейменування населеного пункту та сільської ради Липоводолинського району Сумської області, затвердження техніко-економічних обґрунтувань передачі з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів, оголошення конкурсів на посади керівників закладів культури, збільшення статутного капіталу комунального обласного підприємства Сумської обласної ради «Навчально-виробничий центр». Депутати розглянуть інші майнові та кадрові питання. 

Для попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань 19 грудня відбудуться загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради. Цього ж дня о 16.00 в залі засідань при голові обласної ради розпочнеться засідання президії обласного парламенту.

На сесію запрошуються народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді України, члени колегії, керівники департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, прокурор області, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних ланок галузевих профспілок, представники засобів масової інформації, акредитовані при обласній раді, головні редактори міськрайонних газет.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 16:59

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus