Володимир Токар: «Країна потребує молодих та активних лідерів»

Уже другий рік поспіль у Сумах успішно реалізовується проект «Служитель народу». У його рамках студенти сумських вищих навчальних закладів, старшокласники та представники ГО «Сумська молодіжна організація «Ліцей» моделюють роботу депутатів. І цього року напередодні Дня місцевого самоврядування молодь активно працювала, переймаючи досвід керівників області та депутатського корпусу.

Першого дня в форматі «живого» спілкування відбулась зустріч молодих активістів із очільником обласних депутатів Володимиром Токарем та першим заступником та заступником голови Сумської обласної ради Анатолієм Річкалем та Тетяною Головко.

Володимир Миколайович обговорив зі студентами та школярами, які з’їхалися з Краснопілля, Ромен, Конотопа та обласного центру, багато різнопланових питань, в тому числі й життєвих, а інколи навіть давав справжні батьківські поради.

«Країна потребує молодих та активних лідерів, які б змогли довести нашу справу до кінця. Все, що ми зараз робимо – це лише задля майбутнього покоління. Я впевнений, що кожен із вас внесе свій неоціненний вклад у розбудову країни і займе достойну нішу в суспільстві», - наголосив голова обласних парламентарів.

Під час щирої вільної розмови голова обласної ради зауважив, щомолодь – рушійна сила змін, генератор нових ідей і проектів, тому влада повинна приділяти значну увагу залученню молодого покоління до процесів державотворення та завжди йти назустріч новим ідеям.

Протягом двох днів учасники ГО «Сумська молодіжна організація «Ліцей» змогли відчути себе справжніми депутатами. Із діяльністю, структурою та порядком роботи обласних обранців їх ознайомила заступник голови обласного депутатського корпусу Тетяна Головко.

«Дуже важливо, щоб молодь долучалася до державних процесів якомога раніше. Розуміння того, як функціонує система, а також активна громадянська позиція, ініціативність та небайдужість – якості зрілого та цивілізованого суспільства», - зауважила заступник голови обласної ради.

У перший день роботи студенти та школярі поділилися на фракції та визначили, хто буде очолювати умовні партійні об’єднання та групи. Вони сформували назви та ідеології своїх партій. А вже наступного дня зустрілися з екс-головою обласної ради Марком Берфманом та головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочком, узяли участь у розробці та прийнятті місцевих ініціатив, активно працювали в сесійному залі. Вони створили віртуальну коаліцію та вперше в житті провели так зване пленарне засідання сесії.

Організатори та учасники проекту вкотре переконалися, що обласна рада – не закритий орган, а її керівники та депутатський корпус повною мірою готові до співпраці.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus