Володимир Токар привітав із 25-річчям діяльності колектив Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

«Погано, коли хтось хворіє, але вдесятеро гірше, коли хворіє дитина. На щастя, їм на допомогу приходять такі спеціалісти, які працюють у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Ви не просто лікуєте дітей. Своїми золотими руками і добрими серцями ви допомагаєте не лише реабілітуватися, але й адаптуватися дітям до звичайного життя. Ви робите неоціненний вклад у те, щоб діти були щасливими», - з такими словами звернувся до працівників закладу голова обласного депутатського корпусу Володимир Токар.

Він привітав колектив із 25-річницею з дня створення установи і наголосив, що у своїй діяльності, як керівник обласного парламенту, ставить в пріоритет саме дитячі заклади. Оскільки допомагати дітям – це головний обов’язок влади, а дітям-інвалідам – особливо.

Володимир Миколайович подякував усьому колективу, який нині складає 125 людей, за їх щирі серця, витримку і доброту. Також висловив слова вдячності меценатам і спонсорам, які допомагають закладу і роблять усе можливе, аби дітям тут було комфортно. Та виконав приємну місію – вручив відзнаки кращим працівникам установи, спонсорам, дітям і їхнім батькам.

Центр надає комплексну допомогу дітям різних захворювань, що призводять до соціальної дезадаптації. За час існування Центру реабілітаційними послугами охоплено більше 22 тисяч дітей, з них майже 4 тисячі дітей з ДЦП. Сьогодні в установі 110 місць стаціонарного перебування дітей з вадами розвитку, 50 дітей-інвалідів, які перебувають на соціальному патронаті. У Центрі п'ятиразове харчування для дітей, необхідні тренажери і медобладнання. Є виїзна мультимедійна бригада, яка оглядає дітей в районах області. Щорічно таким чином охоплено до 500 дітей-інвалідів.

У Центрі застосовуються новітні технології комплексної реабілітації із використанням сучасного обладнання, створені необхідні умови для реабілітації та виховання. Діти почувають тут себе комфортно, затишно, покращують фізичний стан, розкривають свої здібності, здобувають навички поведінки в побуті, спілкування з однолітками, знаходять сили і бажання радіти життю, і бути такими як інші.

Як зазначила директор Центру Олена Сущенко, подібного закладу немає більше ніде в Україні. Комплексна реабілітація, яка включає медичний супровід та психолого-педагогічну допомогу, дозволяє суттєво покращити стан здоров’я дітей. Вона наголосила, що нині зростає кількість підопічних Центру, розширюється спектр напрямків реабілітації. Допомога надається не лише дітям, а і їхнім батькам.

Діяльність педагогічних відділень Центру спрямована на всебічний розвиток дітей з інвалідністю, проведення психолого-педагогічної діагностики та корекції, навчання основним соціальним навичкам та розвиток творчого потенціалу засобами арт-терапії.

Привітали працівників закладу з ювілеєм не тільки чисельні гості, а й вихованці Центру, які підготували прекрасний концерт, а кожному з присутніх подарували поробки, зроблені своїми руками. 

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus