Перший заступник голови Сумської обласної ради привітав працівників прокуратури з професійним святом

Щорічно у перший день зими професійне свято відзначають працівники прокуратури. Свої вітання фахівцям галузі, покликаної наглядати за дотриманням законів правоохоронними та слідчими органами, адресував перший заступник голови обласного депутатського корпусу Анатолій Річкаль.

«Ми вдячні прокуратурі Сумської області, як й іншим правоохоронним органам за те, що у такий нелегкий для країни час, вони змогли зберегти спокій у нашому регіоні», - зазначив Анатолій Якович.

Він наголосив, що з перших днів незалежності України працівники прокуратури Сумської області активно втілюють в життя принципи верховенства права, достойно розв’язують поставлені завдання та забезпечують стабільність і надійний захист інтересів суспільства.

«Вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини, - наголосив перший заступник обласних парламентарів. - Ми знаємо, що за рівнем розслідування злочинів, завдяки вашій тісній співпраці з Національною поліцією та Службою безпеки області, Сумщина займає одне з перших місць в державі».

А досвід ветеранів органів прокуратури - Віктора Володимировича Сухоноса, Миколи Петровича Курилова та інших є справжньою кузнею професіоналізму. Саме на них варто рівнятись новому поколінню прокурорів.

Також Анатолій Річкаль зазначив, що із часу в час функції прокуратури намагаються підмінити інші органи, але не завжди ці експерименти вдалі. Він висловив своє переконання у тому, що працівники прокуратури Сумщини й надалі будуть гідно виконувати покладені на них обов’язки, захищаючи конституційні надбання українського народу та оберігаючи суспільство від злочинності та беззаконня.

Від імені депутатського корпусу та від себе особисто перший заступник голови обласної ради побажав усім співробітникам, ветеранам органів прокуратури та їх рідним міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та мирного неба.

З нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий професіоналізм він вручив почесні відзнаки. Так, Почесною грамотою Сумської обласної ради нагороджений начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях прокуратури Сумської області старший радник юстиції Сергій Вакула. Грамотою Сумської обласної ради відзначено начальника Недригайлівського відділу Роменської місцевої прокуратури радника юстиції Євгена Кулича та прокурора управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури Сумської області молодшого радника юстиції Кирила Ткаченка.

Органи прокуратури нашого регіону славляться не лише високим професіоналізмом, а й особливими моральними якостями. І це свято є свідченням поваги до людей, прямий обов’язок яких – сприяти утвердженню в державі верховенства закону. 

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus