Микола Березін: «Ми не можемо втрачати мільйони гривень надходжень у казну»

30 листопада під керівництвом депутата обласної ради Миколи Березіна відбулося чергове засідання робочої групи обласної ради з перевірки доцільності й ефективності використання в області сільськогосподарських земель.

На порядку денному важливе питання – ефективність використання земель сільгосппризначення на території Буринського району. В розмові взяли участь представники головного управління Держгеокадастру в Сумській області, податківці, працівники Департаменту АПК облдержадміністрації тощо. За підсумком обговорення питання члени робочої групи залишилися незадоволеними наданою інформацією, а тому наполягають на отриманні розгорнутих даних по 18 сільських радах. Зокрема йдеться про цифри загальної кількості земель у районі, скільки з них використовується під ріллею, пасовищами, сіножатями, яку орендну ставку сплачують сільсгопвиробники, скільки мають землі у користуванні і т.д. Не можна допустити, стверджують члени робочої групи, щоб на експлуатації землі - «чорного золота» - наживалися окремі особи чи агрохолдінги.

Микола Березін наголошує, що «ми не маємо права втрачати мільйони гривень надходжень у казну», які є одним з основних резервів наповнення обласного бюджету. Робоча група, яка має перевірити, як ця справа просувається в області, наразі продовжує свою роботу. Уже на наступний тиждень призначено її нове засідання.

Також читайте:

 

Увага!
23 травня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кабінет 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus