Обласний депутат допоміг жителям Ромен відновити вуличне освітлення

Мешканці мікрорайону Лучки, що в місті Ромни, нарешті отримали можливість ходити світлими вулицями та не обертатися від страху. Давню проблему з освітленням допоміг вирішити депутат Сумської обласної ради від партії «Відродження» Дмитро Кірюхін.

«Близько тридцяти років ми сиділи в пітьмі. У вечірній та нічний час мріяли про світло біля своїх дворищ. Коли уривався терпець, самостійно задиралися на стовпи та вкручували лампочки. Таким чином близько 20 дворів освітили лише три ліхтарики», — розповідає голова квартального комітету Галина Удовик.

Цілковита темінь – це не тільки незручно, а й небезпечно: ідеальні умови орудувати злочинцям, додала пані Галина. Саме вона вирішила поставити на цьому крапку і звернулася за допомогою до депутата Дмитра Кірюхіна.

Обранець порадився із заступником міського голови Євгенієм Лузаном. Спільними зусиллями вони дали старт вирішенню давньої проблеми. За кошти міського бюджету вулицям Миколаївська, Деревська, Конотопська й Курганська повернули освітлення. Крім того, на вул. Миколаївській вдалося розв’язати питання з кабелями, яких раніше там взагалі не було.

Дорослі та малеча мікрорайону Лучки дякують за турботу Дмитру Кірюхіну, Євгенію Лузану і Григорію Хуторному (головному спеціалісту управління ЖКГ). «Дмитро Євгенович – справедлива й чесна людина, яка завжди готова вирішити будь-яку проблему в місті», — відзначила Галина Удовик.

За матеріалами обласної організації ПП «Відродження»

 

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus