Володимир Токар привітав працівників Білопільського територіального центру соціального обслуговування з 25-річчям створення установи

Сьогодні, 29 листопада, робітники та ветерани Білопільського центру соціального обслуговування святкували 25-річний ювілей від дня створення установи.

Працівники, які тут трудяться вже багато років, ділилися спогадами, розповідали, який шлях пройшли від створення Центру до сьогодення.

Директор Наталія Циганок привітала всіх зі святом, подякувала гостям за те, що завітали цього дня. Бо саме вони завжди підтримують установу і допомагають їй. Зі словами вдячності звернулася Наталія Василівна і до працівників територіального центру. «Ви допомагаєте людям, які потрапили у життєву скруту і для більшості із них ви є єдиною надією і розрадою в житті. Я дякую вам за самовіддану працю, бажаю сил і натхнення нести таку почесну місію – допомагати і бути відрадою для одиноких громадян району. Зичу, щоб і надалі ваша доброта і милосердя винагороджувалися подякою і пошаною тих, кому ви даруєте тепло, надію і турботу», - наголосила Наталія Циганок.

Вона згадала про ветеранів територіального центру і вручила відзнаки кращим працівникам.

З теплим словом до присутніх ювілярів звернувся і голова Сумської обласної ради Володимир Токар. «Ваш Центр обслуговує найбільшу кількість підопічних в області і входить в трійку найкращих, - зазначив очільник обласних парламентарів. - Кожен з вас вкладає в свою роботу частинку душі і серця. Ви допомагаєте людям, які з різних причин залишилися самотніми. Знаю, що не завжди їм потрібна конкретна допомога, іноді вони хочуть почути просто добре слово. І ви несете їм його, незважаючи на сніг, спеку чи дощ. Дякую і низько вклоняюся вам за вашу доброту».

Володимир Миколайович вручив відзнаки працівникам Центру, а для відділення денного перебування, в якому щодня знаходяться молоді інваліди, від себе особисто подарував мультиварку. «Я знаю, що завжди не вистачає часу охопити все. Тому, щоб його у вас залишалося більше, хочу подарувати мультиварку. Поки в ній будуть варитися різні страви, цей час ви будете проводити зі своїми підопічними».

Голова ради побажав кожному працівнику Центру мирного неба, здоров’я, та того тепла, яке вони віддають одиноким людям.

Також серед гостей – народний депутат України Олександр Сугоняко, керівництво Білопільського району та депутати обласної ради, закріплені за Білопільщиною. Обласні обранці також побажали керівникам Центру всіляких гараздів, подякували їм за роботу та подарували велосипеди й грошову допомогу на вирішення нагальних питань установи.

У Білопільському територіальному центрі соціального обслуговування працює 112 людей, які обслуговують майже 2,5 тисячі населення у 28 сільських радах району. Працівники Центру відвідують своїх підлеглих 2-3 рази на тиждень. Установа входить до трійки кращих області і обслуговує найбільшу кількість підопічних в області. Керівник Центру – Наталія Циганок – має звання «Заслужений працівник соціальної сфери України».

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus