Володимир Токар: «Депутати на сесії попрацювали плідно всупереч штучним перешкодам»

24 листопада відбулося пленарне засідання 16-ї сесії Сумської обласної ради 7-го скликання.

Голова обласної ради Володимир Токар нагадав присутнім, що 21 листопада вся Україна відзначила День Гідності та Свободи. Тож нагородив Почесними грамотами Сумської обласної ради сумчан Віктора Азаренкова та Руслана Брязкуна за багаторічну плідну громадську діяльність, значний особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді Сумщини, активну участь у Революції Гідності та з нагоди Дня Гідності та Свободи

Депутати вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО, а також жертв Голодомору 1932-1933 років, День пам’яті за якими згідно з Указом Президента України припадає на останню суботу листопада.

Далі очільник ради озвучив повідомлення про зміну керівника фракції Радикальної партії Олега Ляшка в обласній раді - замість депутата Наталії Калініченко ним став депутат Сергій Іщенко. Про свій вихід із фракції ВО «Свобода» заявив депутат Сергій Кузько.

За регламентом депутати мали б перейти до обговорення питань порядку денного, однак ще в ході його формування присутні в залі представники громадськості чотирьох районів та деякі депутати обласної ради почали емоційно вимагати з голосу, без обговорення в профільних комісіях унести в порядок денний питання про ліквідацію комунального підприємства обласної ради «Регіональний ландшафтний парк (РЛП) «Сеймський». Після тривалої бурхливої дискусії це питання таки було розглянуто згідно з регламентом ради, але не набрало необхідної кількості голосів. Юридична служба виконавчого апарату обласної ради дала свої роз’яснення з приводу порушеної проблеми. Більшість народних обранців підтримали пропозицію голови обласної рази про створення тимчасової комісії з депутатів рад різних рівнів, фахівців та громадських активістів для детального вивчення теми. Про її результати буде повідомлено.

Було озвучено більше 20 депутатських запитів, але підтримано тільки деякі з них. Частина депутатів у гулі голосів, викриків, співу присутніх на сесії громадян просто не чула, що ставиться на голосування.

Незважаючи на штучні перешкоди в проведенні пленарного засідання, голові обласної ради вдалося організувати подальшу роботу так, що вже інші рішення з питань порядку денного було прийнято практично одностайно.

А після закриття сесії, відповідаючи на запитання журналістів, очільник обласних парламентарів зазначив, що депутати спрацювали у рамках регламенту обласної ради, тож не могли приймати рішення всупереч вимогам чинного законодавства. Володимир Миколайович подякував колегам за плідну роботу, хоча сьогоднішнє пленарне засідання відбувалося в непростій напруженій обстановці.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus