Об’єднані громади Сумщини активно розвиваються

Як і переважна більшість об’єднаних громад Сумщини, Хотінська селищна об’єднання територіальна громада Сумського району активно розбудовує свою інфраструктуру

Сьогодні ОТГ ремонтує дороги, проводить в населені пункти високошвидкісний інтернет, готує проект вартістю 1,2 млн. гривень по облаштуванню місць для торгівлі, які будуть обладнані сонячними батареями, та проект по закупівлі техніки для комунального підприємства.

Є успіхи і у налагодженні діалогу керівництва громади з місцевим бізнесом. За результатами моніторингу фінансової спроможності за перше півріччя 2017 року Хотінська об’єднана громада посідала перше місце на Сумщині.

«У напрямку наповнення місцевого бюджету Хотінська ОТГ демонструє позитивна тенденція у з’явилась і. Одне з найбільших підприємств, що працює у громаді – «Фавор», було зареєстроване у місті Харкові, і там сплачувало податки. Проте з цього року, коли голова громади Микола ТОРЯНИК знайшов компроміс з керівництвом підприємства, вони почали сплачувати податки у місцевий бюджет. Таким чином, у громади з`являється більше можливостей для розвитку території», – повідомив Радник з питань регіонального розвитку Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми «U-LEAD з Європою» Григорій СТАРІКОВ. Він побував  у Хотінській об'єднаній територіальній громаді з метою визначення точок росту для громади, обговорення пріоритетів розвитку, підготовки засідання Робочої групи з розробки стратегії розвитку, пошуку проектних ідей.

«Хотіньська ОТГ залишається громадою, у якої є перспектива укрупнення і в майбутньому можливого приєднання територій Яструбинської, Кияницької, Басівської, Біловодської, Юнаківської сільських рад Сумського району», – прокоментував фахівець.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus