Ukrainian English Polish


Депутат обласної ради вручив «Нобелевську премію» учням Роменської ЗОШ №11

У Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 пройшла церемонія вручення шкільної «Нобелівської премії», спонсором якої виступив депутат Сумської облради від партії «Відродження» Дмитро Кірюхін.

«Надихнувшись церемонією вручення премії кращому вчителю України Global Teacher Prize Ukraine, яку багато хто вже встиг охрестити «Нобелівською премією для вчителів», ми загорілися з колегами ідеєю започаткувати нову шкільну традицію в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – вручення щорічної «Нобелівської премії для учнів та учениць». А приурочити її до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку», — розповіла директор школи Вікторія Зеленська.

Премії отримали учні, які мають здобутки в науковій, творчій, дослідницькій роботі — у номінаціях «Фізика», «Хімія», «Економіка/Математика», «Література», «Медицина/Біологія». Поряд із грошовою нагородою, наданою постійним меценатом школи Дмитром Кірюхіним, лауреатам вручили золоті медалі із зображенням Нобеля і дипломи переможців.

Адміністрація навчального закладу, учні та батьки щиро дякують Дмитру Євгеновичу за постійну підтримку обдарованої молоді та внесок у розвиток освіти міста.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus