Народні депутати подарували «барсятам» м’ячі

На Сумщині з робочою поїздкою перебували члени комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Своє знайомство із Сумщиною вони розпочали з огляду місцевих об’єктів спортивної інфраструктури.

Члени парламентського Комітету з питань бюджету оглянули обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса», реконструкцію стадіону «Авангард» та відвідали турнір «Футбольні зірочки Сумщини».

Народні депутати та керівники області вручили юним футболістам, учасникам турніру подарунки від Федерації футболу України.

«Сподіваюся, що ви отримаєте заряд енергії, а переможці – кубки цього турніру, – звернувся до футбольних зірочок області голова Федерації футболу України Андрій Павелко. – Я бажаю вам дорости до великого футболу і завжди пам’ятати ваші перші успіхи, тренерів, друзів. Наснаги вам і перемог».

Голова обласної ради Володимир Токар подякував народним обранцям за увагу до області і, зокрема, до спортивних об’єктів, зауваживши, що саме спорт формує здорове суспільство. Тому депутатський корпус Сумщини приділяє неабияку увагу розвитку цієї галузі.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 20 листопада 2017, 09:40

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus