Віра і єдність – основа нашого буття

Сьогодні, 17 листопада, у Сумах пройшов другий Молитовний сніданок. Ця визначна для нашого регіону подія відбулася за ініціативи керівництва області та міста, а також представників духовенства, які зібралися в обласному академічному театрі імені Михайла Щепкіна для спільного сніданку та молитви за Україну.

На заході були присутні перший заступник та заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль та Тетяна Головко, голова ОДА Микола Клочко, народні депутати України Микола Лаврик, Павло Унгурян та Оксана Білозір. Також до заходу долучилися депутати обласних, районних, міських рад, державні управлінці, громадські діячі, керівники місцевих медіа, бізнесмени, освітяни, науковці, діячі культури, керівники церков і релігійних організацій.

Спершу присутні спільно помолилися до Господа за Україну та Сумщину. Цьогорічний другий молитовний сніданок у Сумах пройшов у Всесвітній День студентства. Тому окрему молитву було проголошено за майбутнє покоління – дітей-сиріт, дітей загиблих воїнів АТО, тих, які проживають на тимчасово окупованих територіях та усю молодь. Також присутні молилися за представників влади, бо на них лежить велика відповідальність приймати і втілювати в життя непрості рішення.

Серед тих, хто мав слово на Молитовному сніданку, був Архієпископ Сумський і Охтирський Православної церкви Мефодій, який зачитав Отче Наш та звернувся до присутніх зі словами вдячності за виявлену ініціативу та віру в Бога.

Модераторами заходу виступили заступник голови облради Тетяна Головко та координатор регіональних молитовних сніданків в Україні, пастор Сумської християнської церкви Віталій Орлов.

Про важливість віри та щирої молитви для миру і процвітання нашої держави та Сумщини сговорив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

«У цей час, коли країна бореться проти російського агресора, особливо гостро відчувається потреба у єдності заради миру, свободи, гідного майбутнього. А це може відбутися лише тоді, коли різні люди, з відмінними поглядами і позиціями, об'єднуються у спільній молитві до Господа за мир та злагоду на українській землі», - звернувся до присутніх посадовець.

Одна з особливостей молитовних сніданків — те, що молитви виголошують не лише священнослужителі, а й представники різних гілок влади та громадськості. Ніхто не залишився байдужим, - було висловлено багато сподівань на продовження цієї традиції на теренах Сумщини. За словами присутніх, спільні молитовні сніданки слугують платформою для спільних благих справ, особливо в такий надважкий для країни час.

Зокрема, як зауважила заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко, яка допомагала організовувати та проводити захід,  ми всі різні, але всі єдині у спільній вірі в нашого Творця.

«Я дуже хочу, щоб в атмосфері єдності – політичній і духовній, ми всі ставали мудрішими. Бажаю всім миру, злагоди і Божої благодаті!», - звернулася до присутніх заступник голови обласної ради.

Уже дев’ять років поспіль у нашій державі проводяться Національні молитовні сніданки, та й для Сумщини ця традиція не нова. Як зазначають народні обранці, їм дуже приємно, що наш регіон є передовим у цьому питанні, в буквальному сенсі - першопрохідцем.

«Тішить те, що завдяки молитовному сніданку політики різних рівнів починають дедалі більше усвідомлювати важливість заходів, що об’єднують управлінців з різних політичних сил навколо духовних і біблійних істин», - зазначив голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України», координатор Національного Молитовного сніданку України, народний депутат Павло Унгурян.

У такому масштабі захід у Сумах відбувся вперше, - чудову душевну атмосферу учасникам зібрання забезпечили камерний оркестр старовинної та сучасної музики «Ренесанс» під керівництвом Заслуженої артистки України Людмили Стичук, а також переможець телевізійного шоу «Голос країни» Антон Копитін.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus