У Сумах відкрилася виставка «Енергоефективність-2017»

У рамках реалізації «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки» у виставковому центрі «Іллінський» відбулася Міжнародна конференція та спеціалізована виставка «Енергоефективність-2017». Її мета – залучення малого та середнього бізнесу до впровадження інноваційних енергоефективних технологій і матеріалів у сферу житлово-комунального господарства та муніципальних послуг.

У заході взяли участь представники вітчизняного та іноземного бізнесу, що спеціалізується на виробництві енергозберігаючого обладнання та технологій, банківського сектору, аудиторських фірм, бюджетних установ, та громад – всіх, хто має напрацювання у сфері економії енергоресурсів.

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль наголосив, що питання енергоефективності стало особливо актуальним для українців зі зростанням тарифів на комунальні послуги. «Водночас житловий сектор України має великий потенціал до енергозбереження – до 50 % від поточного рівня споживання. Отож за умови продуманої та послідовної роботи з населенням цілком можливо досягти таких показників. Тому сьогодні ми маємо шукати шляхи зменшення витрат енергоресурсів, впроваджувати політику енергозбереження в усі галузі економіки, залучати інвестиції у відновлювану енергетику, створювати конкурентноспорможний ринок у цій сфері».

Обласний парламентар акцентував увагу, що на Сумщині є підприємства, які можуть репрезентувати себе у сфері енергоенергетики. Окрім того, за словами Анатолія Річкаля, наша область займає перші місця з видачі «теплих кредитів».

Він побажав учасникам міжнародної конференції плідно попрацювати, налагодити контакти. Учасникам виставки – знайти сфери збуту, залучити інвесторів, аби населення Сумщини жило за принципом: «Витрачати менше і жити комфортніше!»

На виставці представлені економні системи альтернативного опалення, новітні матеріали для утеплення та економії енергоресурсів. Тут можна замовити обстеження будинку, вибрати сучасну систему утеплення, опалення та освітлення від виробників.

Корисними відвідування виставки та дискусійні панелі конференції стали, зокрема і для представників ОТГ, перед якими першочергово стоїть завдання ефективного управління територією, в тому числі завдяки енергоощадності та впровадження новітніх технологій у сферу житлово-комунального господарства.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus