Представники Асоціації обговорили з Віце-прем’єром Геннадієм Зубком проблемні питання діяльності районних та обласних рад

Представники Української асоціації районних та обласних рад провели робочу зустріч з Віце-прем’єр міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком, де обговорили низку питань діяльності районних та обласних рад.

Зустріч відбулася за ініціативи засідання Правління Асоціації, що пройшло 10 листопада.

Геннадію Зубку було озвучено кілька блоків тем. Вони стосуються формування та використання бюджетів, медичної та освітньої реформи, питання використання коштів державного фонду регіонального розвитку, механізми укрупнення районного рівню органів місцевого самоврядування, прийняття Закону Про службу в ОМС та підвищення професійної підготовки службовців.

Зокрема, головами обласних рад було наголошено, що фінансова спроможність субрегіонального та регіонального рівнів повинна бути забезпечена належним чином. Саме це дозволить якісно виконувати покладені на місцеві представництва завдання.

У підтвердження своєї позиції, очільники обласних рад зазначили, що на разі низка обов’язків, у тому числі фінансування пільг, є тягарем, і не відповідає необхідній якості надання послуг. Саме тому слід ретельно звернути увагу на формування головного кошторису країни 2018.

Представниками Асоціації визнано, що такі локальні зустрічі є ефективними та мають відбуватися частіше.

Зазначимо, що крім Віце-прем’єр-міністра з представники Асоціації мали змогу поспілкуватися з Першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеславом Негодою, Заступником Міністра охорони здоров’я Павлом Ковтонюком та Першимим Заступником Міністра освіти і науки України Володимиром Ковтунцем.

 

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus