У Виставковому центрі ТПП «Іллінський» відбудеться виставка та конференція, присвячені енергоефективності

16 листопада у Виставковому центрі ТПП «Іллінський» відбудеться Міжнародна конференція «Залучення малого та середнього бізнесу до впровадження інноваційних енергоефективних технологій і матеріалів у сферу ЖКГ та муніципальних послуг» за участю провідних вітчизняних і міжнародних компаній та фінансових структур.

Захід має на меті заохочення малого та середнього бізнесу до впровадження інноваційних енергоефективних технологій і матеріалів у сферу житлово-комунального господарства та муніципальних послуг.

Водночас із конференцією планується проведення спеціалізованої виставки «Енергоефективність-2017», яка презентуватиме напрацювання профільних структурних підрозділів райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування Сумщини, місцевих та міжнародних бізнес-структур для житлово-комунального господарства області. Виставка допоможе підприємствам та установам бюджетної сфери, а також представникам малого та середнього бізнесу, широким колам споживачів зорієнтуватися в інноваційних енергоефективних технологіях задля їх подальшого запровадження.

На виставку «Енергоефективність-2017» та Міжнародну конференцію запрошені представники Мінрегіону України, керівництво області, представники об’єднаних територіальних громад, експерти з енергоаудиту та енергоменеджменту, керівники відділень державних банків у Сумській області, які працюють в рамках державних програм з енергозбереження, представники вітчизняного та іноземного бізнесу.

Урочисте відкриття виставки відбудеться о 10:00. Працюватиме вона з 09:00 до 17:00. Об 11:00 розпочне свою роботу Міжнародна конференція.

Захід проводиться у рамках реалізації «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки» Сумською торгово-промисловою палатою, управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження, паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, Сумським обласним фондом підтримки підприємництва обласної ради та Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus